^Na vrh strane
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Regionalno takmičenje u programiranju LEGO robota

Ako ti se sviđa podeli sa prijateljima!!!
FaceBook  Twitter  

U petak 27. marta u niškoj Mašinsko-tehničkoj školi "15. maj" odražno je drugo po redu Regionalno takmičenje u programiranju LEGO robota.  Pored tri ekipe iz naše škole na takmičenju su učestvovale i tri ekipe škole domaćina i dve ekipe iz Mašinsko - elektrotehničke škole Kruševac.

U veoma neizvesnom takmičenju, ekipa naše škole "ZaLEGO 1" u sastavu David Troter (E41), Kristijan Radu (E31) i nastavnik mentor Nenad Milojković osvojila je TREĆE mesto i plasman na Republičko takmičenje u programiranju Lego robota. Prva dva mesta osvojile su ekipe iz Mašinsko - elektrotehničke škole Kruševac.

Naša ekipa "ZaLEGO 2" u sastavu Jasmini Ibragić (E13), Nemanji Milenković (E41) i nastavnik mentor Nenad Milojković osvojila je četvrto mesto. Ekipa "ZaLEGO 3" koju su činili učenici Zdravković Milan (E41) i Mladenović Marko (E31) čiji je nastavnik mentor Dejan Dačić osvojila je peto mesto.

lego_01 lego_02 lego_03 lego_04 lego_05 lego_06 lego_07 lego_08 lego_09 programiranje_lego_robota_1