HIPPO 2018 - polufinale

U subotu 17. marta u prostorijama Gimnazije održano je polufinale Međunarodnog takmičenja iz Engleskog jezika, Hippo 2018. Za svoje mesto u finalnom delu takmičili su se najbolje plasirani učenici iz Zaječarskog i Borskog okruga.

Polufinalisti iz naše škole su u kategoriji hippo 4: Đorđe Petrović, E11; Aleksandar Mitrović i Petar Rajković-Lekić, E24 i Viktor Stanković, E44 u kategoriji hippo 5.

Konačne rang liste sa rezultatima iz svih kategorija i imena kandidata koji su se kvalifikovali za finale i odlazak u Italiju biće poznati najkasnije do 17.04.2018.
Da potsetimo finalno takmičenje je u Lidu di Jesolu, Italija, 12.-13.05.2018.

Držimo palčeve našim polufinalistima i nadamo se plasmanu u finale nekome od njih.

U organizaciji i sprovođenju današnjeg takmičenja učestvovali su sledeći nastavnici: Slobodanka Stanković-Petrović, koordinator takmičenja, Marina Jovanović, Anita Mikić, Brankica Potić, Sanja Radovanović i Saša Nikolić.