MILOŠ MILANOVIĆ ČLAN POBEDNIČKE EKIPE NACIONALNOG POSLOVNOG IZAZOVA

21. i 22. januara 20919. g. u Beogradu u organizaciji Dostignuća Mladih u Srbiji  održano je nacionalno finale "Poslovnog izazova". Član pobedničke ekipe bio je i Miloš Milanović učenik četvrtog razreda odeljenja elektrotehničar informacionih tehnologija.

Milošu i njegovim mentorima Dejanu Nikoliću i Nikici Dinić čestitamo na postignutom rezultatu i predstavljanju škole i želimo im puno uspeha na Poslovnom izazovu zapadnog Balkana.

Ove godine 90 takmičara aspoređenih u 16 ekipa imali su i izuzetno zanimljiv zadatak - dati život filmu i van filmskog platna!

Takmičenje "Poslovni izazov" realizovano je uz podršku Ministarstva omladine i sporta, Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvja, UniCredit banke i USAID-a.