^Na vrh strane
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Raspored prijema roditelja

RASPORED PRIJEMA RODITELJA ŠKOLSKE 2018/2019. g.

I razred

Oznaka

Obrazovni profil

Razredni starešina

Dan Čas Vreme

E-11

Elektrotehničar računara

Živka Milenović

utorak 5. 11:40-12:25

E-12

Elektrotehničar za elektroniku na vozilima

Miodrag Momčilović

utorak 2. 08:50-09:35

E-13

Tehničar mehatronike

Rade Radicović

ponedeljak 4. 10:50-11:35

E-14

Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled

Dragan Milić

utorak 3. 09:55-10:40

S-11

Tehničar drumskog saobraćaja

Dragana Petrović

petak 3. 09:55-10:40

S-12

Vozač motornih vozila

Goran Pujić

utorak vo 09:35-09:55

II razred

Oznaka

Obrazovni profil

Razredni starešina

Dan Čas Vreme

M-21

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Vladislav Jelenković

sreda 5. 11:40-12:25

E-21

Elektrotehničar računara

Gordana Videnović sreda 5. 11:40-12:25

E-22

Elektrotehničar za elektroniku na vozilima

Danijela Mladenović

četvrtak 7. 13:20-14:05

E-23

Tehničar mehatronike

Dragana Petrović

četvrtak 6. 12:30-13:15

E-24

Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled

Saša Nikolić

četvrtak - uč. 15 . 17:30-18:15

S-21

Tehničar drumskog saobraćaja

Danijela Đorđević

sreda 4. 10:50-11:35

S-22

Vozač motornih vozila

Saša Janković

utorak 3. 09:55-10:40

III razred

Oznaka

Obrazovni profil

Razredni starešina

Dan Čas Vreme

M-31

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Divna Vučković

petak 4. 10:50-11:35

E-31

Elektrotehničar računara

Marija Marković

utorak 5. 11:40-12:25

E-32

Elektrotehničar za elektroniku na vozilima

Milan Vučić utorak 7. 13:20-14:05

E-33

Tehničar mehatronike

Branislav Marić

svakog dana vo 09:35-09:55

E-34

Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled

Dragan Manojlović

utorak 3. 09:55-10:40

S-31

Tehničar drumskog saobraćaja

Pantelija Babić

četvrtak 4. 10:50-11:35

S-32

Vozač motornih vozila

Dušica Petrović

utorak vo 09:35-09:55

IV razred

Oznaka

Obrazovni profil

Razredni starešina

Dan Čas Vreme

M-41

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Dejan Dačić utorak 4. 11:40-12:25

E-41

Elektrotehničar računara

Slavica Nikolić utorak
petak
3.
4.
09:55-10:40
10:50-11:35

E-42

Elektrotehničar za elektroniku na vozilima

Biljana Mihajović četvrtak 8. 14:05-14:50

E-43

Tehničar mehatronike

Đokica Živkov utorak 8. 14:05-14:50

E-44

Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled

Dragan Pejović četvrtak 3. 09:55-10:40

S-41

Tehničar drumskog saobraćaja

Darko Dujnović utorak 5. 11:40-12:25