^Na vrh strane
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

21. Regionalno takmičenje učenika elektrotehničkih škola

Ako ti se sviđa podeli sa prijateljima!!!
FaceBook  Twitter  

U subotu 09. maja naša škola je bila domaćin 21. Regionalnog takmičenja učenika elektrotehničkih škola iz osnova elektrotehnike 1, osnova elektrotehnike 2, elektronike, energetske elektronike i elektronike u energetici. Pored učenika naše škole na takmičenju su učestvovali i učenici ETŠ „Mija Stanimirović“ iz Niša, ETŠ „Nikola Tesla“ iz Niša, Tehničke škole Vranje, Tehničke škole „Rade Metalac“ iz Leskovca, Tehničke škole „15. maj“ iz Prokuplja, Tehničke škole iz Pirota, Tehničke škole „Prota Stevan Dimitrijević“ iz Aleksinca i Tehničke škole iz Kladova.
Nakon završetka takmičarskog dela za naše goste, zahvaljujući g. Bori Dimitrijeviću, direktoru Narodnog Muzeja, upriličili smo posetu kasnoantičkom lokalitetu Felix Romuliana i Narodnom muzeju.

Učenicima koji su ostvarili plasman na Republičko takmičenje čestitamo.

Zahvaljujemo se i Visokoj tehničkoj škola strukovnih studija iz Niša koja je bila pokrovitelj prve nagrade u sve četri kategorije.

Slike sa takmičenja možete pogledati ovde