Peers to peers

U sredu 29. marta 2017. godine učenici trećeg razreda (odeljenja E33 i E34) su u biblioteci naše škole predstavili svoje prezentacije na temu "Poznate i interesantne ličnosti“.
Događaju su prisustvovali učenici mlađih razreda, odeljenja E11,E13 i E14, direktor škole, pomocnik direktora i mnogi nastavnici.
Sve prezentacije i izlaganje svojih ideja putem prezentacija učenici su predstavili na engleskom jeziku. Učenicima je svu svoju pomoć od samog početka do finalnog dela pružio njihov predmetni nastavnik Saša Nikolić.
Svrha ovog uglednog časa nije bila samo da se učenici oslobode straha od korišćenja engleskog jezika pred publikom, već i da se oslobode za razne vidove komunikacije bilo da se samo radi o komunikaciji sa svojim drugarima, upotrebi stranog jezika na času pa čak i kao priprema za budući posao.

peers_00 peers_01 peers_02 peers_03