Kako do posla u 21. veku + 444 saveta za uspešnu karijeru

U sredu 29. marta 2017. godine udruženje za podsticanje preduzetništva "Živojin Mišić", je dodelilo besplatne primerake knjige "Kako do posla u 21. veku + 444 saveta za uspešnu karijeru" svim srednjim školama u Zaječaru. U pitanju je knjiga Dragana Varagića i Valentina Kuleta, koja na jedan neobičan i direktan način analizira stanje na tržištu rada u našoj zemlji i šire, daje objašnjenja i što je najbitnije savete, predloge i uputstva kako se spremiti za posao i zapošljavanje u 21. veku.

Pored dodele knjiga predstavnicima srednjih škola jedan od autora knjige Dragan Varagić je učenicima srednjih škola u Zaječaru održao kratku prezentaciju knjige i predavanje na temu "Kako do posla u 21. veku".

Dodela knjiga i prezentacija je održana u biblioteci naše škole.

kako_do_posla_00 kako_do_posla_01 kako_do_posla_02 kako_do_posla_03