RAD PUTEM INTERNETA, MOGUĆNOSTI I SAVETI

Zajedno sa početkom školske godina naši prijatelji iz Prostora za POMAK počeli su sa sprovođenjem svojih aktivnosti koje za cilj imaju da probude i promovišu preduzetnička interesovanja kod učenika i omladine i da povežu njihove digitalne veštine i rad za računarom sa nekim više komercijalnim aktivnostima.

Prva u nizu organizovanih tribina obradila je temu :
"Rad putem interneta, mogućnosti i saveti" koja je održana u četvrtak 06. septembra gde je Željko Crnjaković, osnivač i vlasnik agencije za digitalni sadržaj Solutium, kao i koordinator InfostudHub-a i Startit Centra Subotica podelio sa okupljenima svoje savete i moguća rešenja.

Ovoj interesantnoj tribini prisustvovali su i učenici naše škole najvišenjih iz druge i treće godine, odeljenja informacionih tehnologija, E24 i E34 , predvođeni svojim razrednim starešinama.
Tema koju je obradio gost Pomaka dosta je zaintrigirala publiku pa su i naši učenici imali puno dodatnih pitanja za Željka Crnjakovića.