^Na vrh strane
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

BEST IN ENGLISH 2019

Ako ti se sviđa podeli sa prijateljima!!!
FaceBook  Twitter  

U petak 29. novembra održano je međunarodno online takmičenje iz engleskog jezika "Best in english". Takmičenje Best in english se održava u organizaciji agencije Czech-us i INO edukacije njihovog partnera za područje Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore. 

Ove godine 39 učenika naše škole je učestvovalo na takmičenju. Treba napomenuti da svi učenici koji su oscojili 75 i više poena potvrđuju odlično znanje i razumevanje engleskog jezika (nivo B2), od 39 učenika takav rezultat je postiglo 25 učenika.

Posebno treba istaći učenika Vukašina Marinkovića iz odeljenja E44 koji je od mogućih 117, ostvario 103,5 poena.

Za sprovođenje takmičenja u našoj školi, ispred aktiva stranih jezika, bio je zadužen Saša Nikolić nastavnik engleskog jezika.